Bu Blog 3 Yaşında

Çok uzun zaman oldu buralara uğramayalı daha da uğramazdım ya blogum üç yılını doldurmuş ondan sebep buralardayım bir toz almak maksat . aslında çok özlüyorum çok yazmak istiyorum ama olmuyor bir türlü fırsatta zamanda bulamıyorum . kısa keseceğim . bir music bank geldi geçti canım dostlarım sayesinde bende gitme şerefine nail oldum pek mutlu oldum harika bir akşam geçirdim ama gelip de şuraya iki kelam edemedim . bu yılın teması da geçen yıllardan farksız iyi ki açmışım bu blogu şu aralar pek uğrayamasam da unutmadım hala çok seviyorum çok değerli hele geçen seneleri düşündükçe bana kattıkları anlatılmaz bakmayın pek yorum gelmiyorum okuyucu yok ama zaten maksatta popüler bir blog olsun değildi. bana burası bir sürü değerli dost kazandırdı . tanıştığım insanlar değil onlar benim için can gibi kan gibi oldular . bu sene yaşadıklarım ve onların desteğiyle bunu çok daha iyi anladım . kim derdi ki bir blog açacağım ve bu blog sayesinde gerçekten kıymetli bir çok dost edineceğim . sanal alem olması başlarda ürkütmüştü beni ama tanışınca yüz yüze konuşunca anladım ki onlarda benim gibi samimi ve içten her şey aynı kimse kimseyi kandırmamış ve o kadar ben gibiler ve o kadar benden değiller ki bana çok şey kattılar.

 

uzun sözün kısası bu yazı bana bu kadar içten dostu kazandıran bloguma ve bu blog sayesinde tanıştığım veya tanışamadığım değerli okuyucularıma ithaf olunmuştur hala ordaysanız ve halka okuyorsanız  iyi ki varsınız blog alemi iyi ki varsınız canlar . music bank deki samimiyette bana gösterdi ki hayatınızda ilk defa gördüğünüz biri kore severse ondan zarar gelmez hemen bizim gibi kaynaşıp dost olabilirsiniz 🙂

 

inşallah daha uzun yazılarla dönerim . master s sun dan, yeni animelerden , D. abbey den white queen den falan bahsederim . belki miyazakinin yeni filmini de izlemişim olurum . siyah beyaz klasik filmlerde izlerim sonra okuduğum onca kitaptan bahsederim hiç birini yazamadım nar ağacını çok beğendim söylemezsem olmaz . ha bir de burnumuzun dibindeki iç savaştan bahsederim gördüğüm insanlık dramından kim bilir neler neler olur o zaman kadar . kendinize iyi bakın efem 🙂 ne dersiniz nice yıllara diyelim mi ses verin blog alemi 🙂

Bu Blog 3 Yaşında” üzerine 6 düşünce

  1. Uzun yıllar uzun uzun yazılarını ama araları çok uzamadan okumak dileğiyle…Üçüncü yılın kutlu olsun;daha nice nice yıllara.

  2. Ben özledim seni 🙂 İyi ki a çmışsın blogu. Musicbankte göremediklerimden biri de sensin. Bir daha ki sefere artık. Nice blog yıllarına. Arada uğra bu kadar uzun aralar verme.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s