Leap Year ..Artık Yıl

Gelelim romantik komediye ,ben romantik komedi severim ama her zaman izlemem ara sıra bazen can sıkıntısı olur öyle ağır filmeleri kaldıramasınız sizi ancak romantik komedi patlar .işte öyle zamanlardan birinde bu filmi izledim artık romantik komedi bulmak da zorlaştı şöyle güzel film kalmadı gibi..

neyse çok konuşmadan hikayemize girelim .boşroldeki güzel kızmız uzatmalı nişanlısından bir türlü evlenme teklifi almamış .kendisi evleri dekore ederek satışını kolaylaştırıyor.bir gün babası ile konuşurken babası ona 29 şubatta kadınların evlenme teklif ettiklerini ve erkeklerin bunu red edemediklerini söyler.bizim kızın kafasına yatar bu plan ama tam o günde sevgilisi irlandada olacağı için bizimki onu bulmaya irlandaya gitmeye karar verir.hava bozulunca uçak seferi iptal edilir bizimki bir otel bulur ama otelinde yakışıklı bir sahibi vardır .neyse bu yakışıklı bizim kızı para karşılığı nişanlısına götürmeye ikna olur ve yolculuk başlar .yolculuk boyunca başlarına gelmeyen kalmaz ve yolculuk bitince artık her şey eskisi gibi değildir .

fena film değil …vakit geçirmek için birebir:)

Leap Year ..Artık Yıl” üzerine 2 düşünce

  1. Film eğlenceliydi ama aklımda kalan şey kadının bavulunun markasının “louis vuitton” olması ve adamın “bavuluna da mı isim taktın?” diye şaşırarak onu “gel louis” şeklinde çağırmasıydı 😀

  2. evet ya benimde aklımda kalan kısım oydu .çok komikti adam lou ben alırım falan diyordu …bir de şu hikaye anlattığı kısım vardı istayonda tren beklerken dağa doğru gitmişlerdi .orası da çok güzeldi:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s